11 powodów dla których warto kupić urządzenie MediSmart

11 powodów dla których warto kupić urządzenie MediSmart

 • 13 sierpnia, 2019

Nadal zastanawiasz się nad zakupem urządzenia MediSmart? Nie jesteś przekonany czym różni się od innych urządzeń sprzątających? Poniżej znajdziesz 11 powodów, dla których warto zakupić nasze urządzenie:

 1. SEPARATOR

Opatentowany wynalazek, dzięki któremu wszystkie zanieczyszczenia, zarówno te znajdujące się na podłodze jak i te z powietrza z dużą siłą wciągane są bezpośrednio do zbiornika z wodą i tam już pozostają. Żaden, nawet najmniejszy pyłek nie zostanie więc wydmuchany z powrotem (co jest dużą wadą zwykłych odkurzaczy) i daje  gwarancję czystego, świeżego powietrza w domu lub mieszkaniu!

 1. FILTR HEPA

W urządzeniu MediSmart dla pewności został zastosowany także dodatkowy filtr – HEPA, który wyłapuje nadprogramowe, niechciane zanieczyszczenia, które nie zdążyłyby się połączyć z wodą. Dodatkowo jest on wykonany ze specjalnego materiału wysokiej klasy, który można bezpiecznie przedmuchać, wymyć jeżeli zajdzie taka potrzeba bez konieczności jego wymiany częściej niż raz w roku.

 1. WIELOFUNKCYJNOŚĆ

Urządzenie MediSmart nie służy jedynie do odkurzania! Dzięki niemu oczywiście, Twój dom będzie lśnił czystością, jednak za jego pomocą możesz także filtrować, ozonować i jonizować powietrze dla lepszego komfortu życia, zastosować aromaterapię, wytrzepać dywany i materace, zapakować próżniowo niechciane rzeczy w domu, wyprać kanapy oraz tapicerkę samochodową.

 1. SSAWKI

W komplecie z urządzeniem otrzymujesz aż 7 różnego rodzaju ssawek do zadań specjalnych! Dzięki nim każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce w Twoim domu będzie wysprzątane. Zakamarki kaloryfera? – rozprawi się z nimi ssawka bagnetowa, delikatne powierzchnie? – idealnie sprawdzi się na nich ssawka antyelektrostatyczna z miękkim włosiem. Dzięki dmuchawce – nadmuchasz wszystko, a turbossawka nie ma sobie równych w zbieraniu włosów lub sierści zwierząt.

 1. KOSZTY EKSPLOATACYJNE

Są prawie żadne! Jedynym kosztem jest tutaj woda, którą wlewamy do zbiornika. Oprócz tego rekomendujemy wymianę filtra HEPA nie częściej niż raz w roku- a jego koszt to jedyne 75 zł a więc 6,25 zł/miesięcznie.

 1. ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Mimo, że urządzenie MediSmart wygląda na bardzo zaawansowane jego obsługa jest niezwykle prosta. Sterować nim możemy zarówno na panelu elektronicznym za pomocą 5 przycisków jak i zdalnie dzięki załączonemu pilotowi. Dodatkowo, nie musimy martwić się o utrzymanie urządzenia w czystości – MediSmart posiada samoczyszczący separator. Wystarczy po sprzątaniu wlać do zbiornika czystą wodą i włączyć urządzenia na kilka minut. Gotowe!

 1. ELEKTROSZCZOTKA

Dodatkowe akcesorium, dzięki któremu posprzątasz każdy rodzaj podłoża! W zestawie znajdują się aż 3 wymienne wałki przystosowane do zaawansowanego czyszczenia każdego rodzaju podłogi. Wałek z włosiem doskonale oczyści każdego rodzaju dywany lub wykładziny z wszelkich włosów i zanieczyszczeń. Świetnie poradzi sobie także z zanieczyszczeniami ukrytymi w materacach lub meblach. Wałek z filcu idealnie wypoleruje podłogi a lekkościerny oczyści podłogi z kamienia.

 1. SZYBKA WYSYŁKA

Jeżeli zależy ci na szybkim otrzymaniu swojego urządzenia – mi Ci to zapewnimy! Wszystkie wysyłki realizujemy z dnia na dzień, więc nie musisz martwić się długim czasem oczekiwania na dostawę. Zapłacić za zamówienie możesz tak jak jest Ci wygodnie – przy odbiorze lub przelewem.

 1. RATY 0%

Specjalnie dla naszych klientów na platformie Allegro uruchomiliśmy możliwość zakupu urządzenia MediSmart na prawdziwe raty 0%. Przy tej ofercie płacisz tylko i wyłącznie za sprzęt – nie ma żadnych innych ukrytych kosztów. Rozwiązanie idealne!

 1. JEDEN ADRES

W naszej firmie stawiamy na jak najlepszą obsługę klienta, dlatego pod jednym adresem lub numerem telefonu załatwisz wszystko! Dział sprzedaży, serwis lub sklep z częściami zamiennymi znajdują się w tym samym miejscu więc nie musisz szukać odpowiednich numerów telefonów aby skontaktować się w konkretnej sprawie. Pomożemy Ci w każdej sprawie.

 1. SERWIS

Obawiasz się, że posiadamy tylko jeden serwis na całą Polskę? Absolutnie nie musisz! Jeżeli pojawi się taka potrzeba wystarczy, że do nas zadzwonisz, na okresie gwarancji wysyłamy kuriera na następny dzień po odbiór sprzętu, sprawdzamy usterkę i odsyłamy maksymalnie do 3 dni z powrotem! Serwis działa niezwykle sprawnie i bezproblemowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie nadzorować każdą przesyłkę i czuwać nad jakością.

Brak komentarzyNapisz komentarz